FOTOODMŁADZANIE

LOKALIZACJA

CENA [PLN] ZA JEDEN ZABIEG

Cała twarz

500

Szyja

300-500

Dekolt

400-500

Dłonie

350

Plecy

500-600

 

Laser

Od jakiegoś czasu wzrasta zainteresowanie zainteresowanie zastosowaniem laserów w leczeniu wielu problemów skórnych. Po raz pierwszy laserów użyto do leczenia schorzeń dermatologicznych w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Ich ulepszenie w toku ogólnego postępu technicznego rozwinęło możliwości w stosowaniu wiązki skupionego światła także w dermatologii, dermatologii estetycznej oraz w dermatochirurgii. Lasery stały się podstawowym narzęcziem używanym w trakcie zabiegów odmładzania skóry, usuwania przebarwień, zmian naczyniowych i zbyt dużego owłosienia. Działąnia z wykorzystaniem urządzeń generujących wiązkę skupionego światła umożliwiają osiągnięcie zamierzonych efektów bez konieczności wyłączania pacjenta z udziału w normalnym życiu codziennym.

Szczecin laser

Stosowany w naszej klinice system Ellipse MultiFlex zapewnia wyjątkowo duże bezpieczeństwo i skuteczność. Gwarancje bezpieczeństwa są tak duże, ponieważ w przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń nie wykorzystuje on światła pulsującego.

Ellipse MultiFlex I2PL znajduje zastosowanie w:

  • usuwaniu zmian naczyniowych (np. rozszerzonych naczynek „pajączków” na twarzy, naczyniaków wrodzonych i nabytych, teleangiektazji),

  • usuwaniu barwnikowych zmian naskórkowych - przebarwień (np. plam starczych, plam posłonecznych, plam wątrobowych),

  • usuwaniu zbędnych włosów,

  • odmładzaniu skóry (fotoodmładzaniu),

  • terapii trądziku pospolitego.


Dlaczego warto zdecydować się na system Ellipse MultiFlex?

System Ellipse MultiFlex pracuje w oparciu o najnowszą generację technologii IPL drugiej generacji. Emituje światło przez końcówki Ellipse MultiFlex I2PL, które następnie filtruje tak, aby zapewnić zarówno niezbędną głębokość penetracji, jak i najlepszą absorpcję w docelowym chromoforze (melaninie, hemoglobinie), jednocześnie minimalizując absorpcję wody w tkankach. Krótkotrwałe strzały światła są skalibrowane tak, aby podgrzać docelowy chromofor do wymaganej temperatury, nie powodując uszkodzenia sąsiadującej tkanki.

Udowodnione klinicznie

Przeprowadzone badania naukowe i kliniczne, dogłębnie sprawdziły, potwierdziły i udokumentowały bezpieczeństwo i skuteczność systemu Ellipse już od pierwszego zabiegu. Potwierdzono, między innymi że Ellipse ma jeden z najwyższych wskaźników usuwania owłosienia, a skuteczny zabieg fotoodmładzania wymaga przeprowadzenia zaledwie dwóch sesji, gdy tymczasem przy wykorzystaniu większości alternatywnych systemów zabieg ten trzeba powtórzyć pięciokrotnie. Właściwości te skutkują osiąganiem wyjątkowych wyników podczas leczenia trądziku i stanowią ponadprzeciętne rozwiązanie w przypadku rozwiązywania problemów z różnego rodzaju zmianami naczyniowymi.


Większe bezpieczeństwo i wyższy komfort Ellipse MultiFlex

Ellipse Multiflex wykorzystuje najnowszą generację technologii Dual Mode Filtering, Eliminuje ona nie tylko niepożądane długości fali światła ultrafioletowego, ale także szkodliwą część światła podczerwonego. Dzięki zawężeniu generowanego spektrum technologia Dual Mode Filtering umożliwia systemowi Ellipse MultiFlex precyzyjniejsze i skuteczniejsze dostarczanie ciepła w rejon obszaru zabiegowego, nie powodując uszkodzenia znajdującej się tam tkanki.

Skutkuje to tym, iż pacjenci mogą być poddawani krótszym i bardziej komfortowym zabiegom, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek form aktywnego chłodzenia.

Wszystkie systemy Ellipse zostały zatwierdzone przez FDA, Unię Europejską oraz najważniejsze państwowe i regionalne urzędy medyczne. Rezultaty badań klinicznych prowadzonych pod kierunkiem najwybitniejszych specjalistów opublikowano w renomowanych czasopismach medycznych. Z artykułami można zapoznać się na stronie WWW Ellipse www.ellipse.org.